Cumartesi , 17 Mart 2018

Yasaklı Tüm Sitelere Sorunsuz Girin (Dns Değiştirme) Video

Merhaba arkadaşlar. Bu konumuzda, son günlerde sıkça duyduğumuz bir konuyu ele alacağız. Konumuz; yasaklı sitelere nasıl sorunsuz bir şekilde gireriz ve Dns ayarlarını nasıl değiştirebiliriz.

Yasaklı sitelere sorunsuz girmek için birden fazla yöntem var ama biz burada en çok kullanılan ve sorun çıkarmayan bir yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntem ise; bilgisayarımızın “DNS” ayarlarını değiştirmek.

Çok fazla konuşup sizlerin akıllarını karıştırmak istemiyorum. O nedenle, sizler için aşağıda hazırlamış olduğumuz videoyu izleyerek kolay bir şekilde de siz de bilgisayarınızın DNS ayarlarını değiştirip tüm yasaklı sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda da anlatıldığı gibi dns ayarlarınızı değiştirdiğinizde artık sorunsuz bir şekilde Twitter, Youtube ve Facebook dahil, ne kadar yasaklı site varsa rahatlıkla giriş yapabileceksiniz. Bu saymış olduğum sitelerden bazısı şuan için yasaklı değil ama yasaklandıklarına da siz rahatca giriş yapabileceksiniz. Hatta yasaklandığını bile farketmeyeceksiniz.

    DNS Ayarlarını Değiştirme

 

    DNS ayarları değiştirilmiş görünümü

dns ayarları

Yukarıdaki resimde de gösterildiği gibi, DNS ayarlarınızı gösterildiği şekilde değiştirdiğinizde işlem tamam oluyor.

NOT: Arkadaşlar mevcut DNS’ler de zaman içinde engellendiklerinden verilen DNS’ler işe yaramayabiliyor. Bu nedenle buradan güncel DNS’leri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Örneğin şuan için yukarıdaki resimde gördüğünüz DNS’ler engellendi. Bu nedenle aşağıda vermiş olduğumuz DNS’leri deneyiniz.

En Güncel DNS Bilgileri 2014

195.46.39.39 ve 195.46.39.40

3,783 total views, 8 views today

Bu Konu İçin Google Aramaları:

 • yasaklı videolar (181)
 • yasaklı sitelerde video izleme (119)
 • yasaksiz video izlemenin adresi (65)
 • yasaklı video izleme (38)
 • yasaksiz video izle (36)
 • yasaklı videoları izleme (31)
 • yasak video izleme sitesi (28)
 • yasakli sitelerden video izleme (20)

2 yorum

 1. DNS’leri değiştirince bazı sitelerde yavaşlama yaşandığı doğru mu ?

  • DNS değiştirince değil de, yasaklı sitelere giriş için bazı programlar yükleyen kişilerin şikayetlerine denk geldim. Programı yükledikten sonra internet hızında bariz bir düşüşün meydana geldiğini belirttiler. Yanlız dns ayarlarını değiştirince herhangi bir yavaşlamanın meydana gelidiğine denk gelmedim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top