Cumartesi , 17 Mart 2018

WordPress Siteniz İçin Paylaş Butonu

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda, sizlere, uzun arayışlarım ve titizlikle seçici davranarak bulduğum bir eklenti hakkında bahsedeceğim. Eklentimizin ismi; “Really simple Facebook Twitter share buttons”.  Sitemdeki yazıların kolaylıkla paylaşılması için bir çok eklenti yükleyip inceledim fakat içlerinden en kullanışlısı ve görsel olarak en iyi olanı bu eklentiyi seçtim.

Admin bölümünde eklentilere gelerek yeni yükle deyin ve “Really simple Facebook Twitter share buttons” bu ismi aratın. Eklentiyi bulduktan sonra yükleyip etkinleştirin. Son olarak da eklentinin ayarlar bölümüne girip istediğiniz sosyal paylaşım sitesini seçiniz ve gerekli ayarları yaptıktan sonra eklentiniz kullanıma hazır.

Eklenti Özellikleri;

1- Bu ekelenti ile başlıca, Facebook, Twitter, LinkedIn, Google “+1”, Pinterest gibi siteler olmak üzere bir çok sosyal paylaşım sitenin paylaş butonunu wordpress sitenize ekleyebilirsiniz. (Digg, Facebook Send, Flattr, LinkedIn, Pinterest, Google Buzz, Stumbleupon, Youtube, Hyves, Print, Email, RSS, Reddit, Tipy, Tumblr, Buffer, Pinzout.)

2- Çok kolay bir şekilde butonların gösterim şeklini ve sayfadaki konumunu isteğinize göre ayarlayabilirisiniz.

3- Çok kolay bir şekilde ” Ayarlar” bölümünden dilini “Türkçe” yapabilirsiniz.

4- Kullanma hakkı için üyelik falan gerektirmez.

5- Admin panelinden “Really simple counts” başlığına tıklarsanız, sitenizdeki tüm yazıların sosyal paylaşım sitelerinde kaçar kez peylaşıldığını görebilirsiniz.

Örnek resim;

Really simple Facebook Twitter share buttons blogkaew.com

Really simple Facebook Twitter share buttons örnek görünüm

Eklentinin ayarları hakkında problem yaşarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

 

 

768 total views, 1 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top