Winx Clup Oyunu

       Winx Clup Oyunu

       Winx Clup oyunu oldukça basit bir yapıya sahip, kız çocukları tarafından genellikle tercih edilen bir oyun türüdür.

       Flash altyapısı ile hazırlanmış olmasından dolayı internet üzerinden kolaylıkla ulaşılabilen oyunu indirmeniz gerekmez. Web sayfası üzerinden birkaç saniye içerisinde yüklenmesi tamamlanan oyunu istediğiniz an istediğiniz ortamdan bağlı olduğunuz internet sayesinde oynayabilirsiniz.

      Oyun erkek çocukları için çok fazla bir aksiyon içermediği için pek tercih edilen bir oyun değildir.

      Oyunun temelinde ekranda bulunan çizgi karakterlere üzerlerinde bulunan renklere göre giysiler giydirme üzerine kuruludur.

      Örneğin ekranda 5 adet kız yer almakta ve iç çamaşırları ayrı renklerde tasarlanmaktadır. Yan kısımda ise pantolon, kazan, ayakkabı gibi aksesuarlar karışık olarak bulundurmaktadır.

      Siz oyunu açtıktan sonra direkt olarak oyun içerisinde yerleştirme yapabilme imkânına kavuşuyordunuz.

      Oyun içerisinde farklı kişilere farklı elbiseler giydirmeniz oyunun amacına biraz ters. Yani herkese vücut yapıları ve duruşlarına uygun olan, üzerindeki renklerle uyumlu elbiseleri giydirmeniz gerekiyor. Aksi durumda elbiseler çizgi karakterlerin üzerinde tam olarak oturmuş olarak durmuyor.

      Oyunun zorluk derecesi hemen hemen yok gibi. Özellikle küçük yaştaki kız çocukları moda merakları, renk uyumu ve şekillere ve renklere göre eşleştirme yapma kabiliyetleri geliştirmek açıcından bu tarz oyunları oynayabilirler.

      İnternet üzerinden rahatlıkla oynanabilen bu oyunu dilerseniz bazı programlar yardımıyla bilgisayarınıza indirmeniz ve Flash desteği olan bir bilgisayarda, akıllı telefonda ya da tablet bilgisayarda oynayabilirsiniz.

      Winx Clup oyunlarına internet üzerinden erişmek için direkt olarak arama motoru üzerinden arama yaptırabilir veya devamlı giriş yaptığınız oyun siteleri içerisinde arama yaptırabilirsiniz.

      Birçok oyun sitesi basit bir temel mantık üzerine kurgulanmış olan bu oyunu kendi web sayfaları üzerinden kullanıcılarına ulaştırıyor durumda zaten.

      Oyunu oynamaya başladıktan sonra belli seviyelerde çocuklar sıkılabilir. Bu gibi durumlarda bu tarz oyunlar içerisindeki değişik kurgulara bakabilirsiniz. Yine siteniz üzerinden Winx Clup oyununu oynarken aynı sekme içerisinde buna benzer diğer oyunlarda sıralanacaktır.

      Bu sayede istediğiniz zaman aynı kategoride bulunan farklı oyun türlerini oynayabilir, farklı eğlenceler ile tanışabilirsiniz.

      Winx Clup Kız Oyunları ile kız çocukları büyük bir eğlence dünyasına giriş yapacaklardır.

910 total views, 3 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top