Ukash ve Türkiye İçindeki Kullanımı

Ukash’ın isminin ülkemiz içinde duyulmasının ardından, hem kullanım alanları hem de fiyatları açısından pek çok tartışma başladı ve bunların bir kısmı halen devam ediyor. En ucuz Ukash ’ın nereden bulunacağı, Ukash kartların hangi alanlarda kullanılacağı gibi sorular halen bazı kişilerin kafasında cevaplanamamış durumda.

Birçok kişinin farkında olduğu üzere Ukash Türkiye içinde kullanımı mağazalar, marketler ve ATM’ler itibariyle mümkün olmayan bir elektronik para sistemidir. Buna rağmen Ukash satın alma işlemi aracılığıyla çeşitli işlemler gerçekleştirmek ve bunu ülke sınırları içinde gerçekletirebilmek mümkündür. Peki neler yapılabilir? Yazımızın devamında bunlar üzerine çeşitli örnekler vermek istiyoruz.

Öncelikle Ukash satın almak size Facebook, Skype, Neteller gibi dünyaca ünlü online hizmetler için kredi yükleme veya bu kredileri başkalarına aktarma imkanları sunmaktadır. Bu durum Skype için sabit hatları veya cep telefonlarını arayabilmek için kredi olarak sunulabilirken, Facebook’ta ise kendinize reklam kredisi yükletmiş ve firmanızın tanıtımını yapmak üzere bir fırsat elde etmiş olursunuz. Neteller ise Ukash benzeri bir elektronik kart sistemidir, Ukash’tan farkı ise bir cüzdan gibi çalışması ve istediğiniz zaman içine bakiye yükleyebileek oluşunuzdur.

ukash

Bu firmaların hizmetlerini kullanmak haricinde elbette ki başka seçenekleriniz de bulunmakta. Metin 2, Silk Road gibi online oyunların ödeme sistemleri de Ukash kart sistemini tamamiyle desteklemektedirler. Dolayısıyla bu oyunların müptelaları da oyun içinde satın alınması mümkün itemleri elde edebilmek amacıyla Ukash kullanabiliyorlar. Bu sayede hem kredi kartı bilgileri tamamen güvende oluyor, hem de bütçe sınırlaması daha rahat yapılabiliyor. Oyun bağımlılarının item almak konusunda hırslı olmaları ve gerektiğinde kredi kartı limitini dahi aşmayı göze alabileceleri düşünüldüğünde, Ukash satın alarak işlem yapmak bu konuda yapılabilecek en mantıklı çözümlerden birisi gibi görünmekte. İletişim için tıklayınız

609 total views, 1 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top