Cumartesi , 17 Mart 2018

Pudra nelere iyi gelir?

Pudra sadece bebeklerin üzerinde değil günlük hayatımızda da bir çok alanda önemli faktör oynamaktadır. Bebek pudrası ile bir çok işimiz kolaylaştırabiliriz.

 Bebek Pudrası Sivilceler :

Bebek pudrası sivilce oluşumunu engellemekte de önemli derecede etki etmektedir. Pudranın içerisine limon suyu damlatarak yapmış olduğunuz karışımı sivilceli bölgeye sürmeniz sivilceleri kurutmakta önemli rol oynamaktadır.

 Bebek Pudrası ile Ayak Kokusu :

vuran ayakkabılar veya uzun süre ayağınızda kalan ayakkabılar yüzünden oluşan ayak kokularına bebek pudrası yardımı ile önleyebilirsiniz. Bebek pudrasını ayakkabınıza dökmeniz ile hem kokuyu önleyebilir hem de vurmayı engellemiş olursunuz.

 Pudra Terlemeyi Önler :

Koltuk altı kokularını önlemek için deodorant kullanmak yerine en doğal yol ile koltuk altınıza pudra sürerek hem terlemeyi hemde oluşacak olan ter kokusunu önleyebilirsiniz.

Yağlı Saçlara Bebek Pudrası :

Saçlarınızı yıkamaya vaktiniz olmadığı zamanlarda pudra ile yağlı olan saçların görünümünü yağsız bir şekilde gösterebilirsiniz. Bebek pudrasını saç diplerinize sürerek yağsız bir görüntü elde edebilirsiniz.

 Pudra İle Kirpikler :

Göz makyajınızı yaparken rimel sürmeden önce pudra sürmeniz ve üzerine rimel sürmeniz durumunda kirpikleriniz daha dolgun ve uzun gözükecektir.

Bebek Pudrası İle Ağda :

Bebek pudrası ile ağda yapmak bayanlar için hem kolaylık hemde sızıyı dindirir. Ağdadan sonra pudra sürmeniz sızıyı hafifletir.

1,111 total views, 1 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top