“Paranormal Activity: İşaretliler” Filmi Hakkında

Merhaba arkadaşlar. Az önce sinemada izlediğim “Paranormal Activity: İşaretliler” filmi hakkındaki görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bu şekilde sinemada bu filmi izlemeyi düşünenler, film hakkında biraz da olsa bilgi edinmiş olurlar.

Hiç lafı dolandırmadan direk sonuca gelmek istiyorum ve film hakkındaki görüşümü sizlerle paylaşıyorum. Film bana göre aşırı derecede baş ağrısı, saçma ve sinir bozucu bir film. Kiminiz belki benim zevksizliğimden bu şekilde düşündüğümü sanabilirsiniz fakat bu şekidle düşünen sadece ben değilim. Film bitimde konuşulanlardan anladığım kadarıyla salondakilerin yüzde 50’sinden fazlası benimle aynı fikirde.

Film, başından sonuna kadar el kamerasıyla çekildiğinden ve kamera aşırı derecede sallandığından, mide bulantısına sebeb oluyor.

Filmin ikinci yarısına kadar kayda değer hiç bir şey olmadı. ikinci yarısında ise bol bol bağırış, anlamsız kaçışlar ve ölümler.

Filmin sonnunda ise ne mi oluyor? Kormayın spoiler içermez okuyabilirsiniz. Aslında istesem de spoiler yapamam çünkü filmin sonu yok 🙂 . Anlamsız bir şekilde birden bitiyor ve herkez şunu dedi; “Ne oldu şimdi? Bitti mi?” :))

Özet olarak; tavsiye etmiyorum. GİTMEYİNNNNN.

Aşağıda filmden tipik bir korku filmi sahnesi görebilirsiniz:

paranormal activity 2014 ekran görüntüsü

 

894 total views, 1 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top