Makale Özgünlük Kontrolü

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda, website sahipleri için olmazsa olmazlardan olan makalelerin özgünlük kontrollerinin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

Hepinizin bildiği gibi bir websitesi için en önemli unsur sitede barındırılan makalelerin özgün olmasıdır yani kopya içerik olmamasıdır. Peki makalelerin özgün olması  neden o kadar önemlidir? derseniz şöyle ki; eğer sitenizde yayınladığınız makalelerin insanlar tarafından okunmasını istiyorsanız, arama motorları ile aranızın iyi olması gerekli. Bunun yolu da sitenizdeki makalelerin özgün olmasından geçer. Çünkü arama motorları örneğin Goolge, websitelerde yayınlanan içeriklerin özgün olmasını yani kopya içerik olmamasını ister. Eğer bu içerikleriniz özgün olursa arama motorları ile aranız iyi olmuş olur ve böylece arama sonuçlarında sıralamanız daha da iyi olacak ve sitenize gelen ziyaretçi sayınız daha da fazla olacaktır. Tabi sadece özgün yazı yayınlamakla da işlem bitmiyor, daha bir sürü seo işlemleri yapmanız gerekli ve makalenizin insanlığa faydalı olması gerekli.

Gelelim asıl konumuza. Farz edelim elinizde hazır yazılmış bir makale mevcut ve bu makale özgün mü değil mi veya yüzde kaz özgün bilmiyorsunuz. İşte bu aşamada size aşağıda linkini verdiğimiz site yardımcı olacak. Bu site ile makalelerinizin özgünlük kontrolünü rahat, basit ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sitenin en güzel tarafı da makale eğer rewrite edilmişse yani yeniden yazılmışsa, o makalenin yüzde kaç özgün olduğunu gösteriyor. Biz de buna örnek olması için bir rewrite makalenin özgünlük kontrolünü yaptık be sonuç aşağıda.

Makale özgünlük kontrolü için TIKLAYIN

Yeniden yazılmış bir makalenin özgünlük kontrolü;

makale özgünlük kontrolü

makale özgünlük kontolü

 

4,393 total views, 4 views today

Bu Konu İçin Google Aramaları:

  • özgünlük kontrolü (16)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

*

Scroll To Top