Cumartesi , 17 Mart 2018

Kurumsal SEO Paketleri SEO Uzmanı

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere genel olarak SEO ve kurumsal SEO nedir?, nasıl yapılır? ve SEO uzmanı kime denir? konularından bahsedip kaliteli bir SEO firması hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

     SEO Nedir?

SEO kelime anlamı olarak İngilizce; Search Engine Optimization cümlesinin baş harflerinden gelmektedir. Türkçe açılımı ise; arama motoru optimizasyonu demektir. Yani web sitelerimizi arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirip arama sonuçlarından optimum fayda sağlayabilmektir.

     Neden SEO Yaptırmalıyım?

Günümüz internet çağı olmasından dolayı artık herkes internet ortamında yerlerini sağlamlaştırma ve mevcut yerlerini muhafaza etmek istiyor. Örneğin farz edelim siz bir firmasınız ve insanlara ulaşabilmek için bir web siteniz var. Siteyi kurdunuz ve bekliyorsunuz ki müşterileriniz sizleri bulsun ve iletişimde bulunsunlar. Fakat sanıldığı gibi bu durum bu kadar kolay olamamaktadır. Çünkü internet ortamında sizler yalnız değilsiniz ve sizin gibi daha belki de binlerce firma var. Peki nasıl olacak da bu kadar benzer firmanın arasından sıyrılıp arama sonuçlarında üst sıralarda yer alacaksınız? İşte tam bu noktada işinin ehli bir ” SEO uzmanı “na danışıp sizin sitenize en uygun SEO paketleri ile kısa zamanda diğer rakiplerinizden sıyrılıp üst sıralarda olacaksınız.

Bir SEO uzmanına başvurduğumuzda siteniz ve sitenizin rakiplerinin durumu ayrıntılı bir şekilde incelenip ihtiyaç duyulan işlemler (SEO paketleri) sırası ile sitenize uygulanır ve en kısa zamanda arama sonuçlarındaki değişimi görür ve zaten müşterileriniz size dönüşleriyle bu gelişimi hissedersiniz.

seo1

     Hangi SEO Firmasıyla Çalışmalıyım?

Seçeceğiniz SEO firması profesyonel bir firma olmalı. Aksi halde sitenize uygulanan işlemler ters tepip eksi yönde sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle ben de sizlere burada kalitesini kanıtlamış İstanbul merkezli profesyonel bir SEO firmasından bahsetmek istiyorum.

SEO firmasının ismi; CREAMIVE (Creative Media) yani isminden de anlaşılacağı gibi yaratıcı media çözümleri üreten İstanbul’da çalışma ofisi bulunan ve 2000 yılından bu yana SEO işinde ustalaşmış uzman bir firmadır. Eğer sitenize gözünüz gibi bakıyor, sitenizi teslim edeceğiniz SEO firmasının da sitenize aynı şekilde özen göstermesini istiyor ve gözünüzün arkada kalmamasını istiyorsanız sizlere bu güvenilir firmayı tavsiye ederim.

seo2

1,275 total views, 2 views today

Bir yorum

  1. Seo konusunda her yazıyı okuyorum. Umarım bu okuduğum bilgiler de bana faydalı olacaktır. Başarılar…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top