Cumartesi , 17 Şubat 2018

Kurtköy’de En Avantajlı Gayrimenkul Fırsatını Kaçırmayın

İstanbul’un değerli ve gün geçtikçe gelişen bölgelerinden biri olan Kurtköy, birçok kişi için yaşanabilir yerlerin başında geliyor ve tercih ediliyor. Hızla gelişen sosyal tesisler, kamu alanları, kültür, eğlence ve her türlü pozitif faaliyet imkanları sayesinde İstanbul’un gözde yerleşim yerlerinden birisi olmaya aday bir bölgedir. Bu nedenle sizler de Kurtköy bölgesinde güvenilir bir müteahhit firmadan kaliteli, güvenli, konforlu ve estetik bir ev almayı düşünüyorsanız sizlere Sky İnşaat firmasını tavsiye ederiz.

Köklü ve başarılı bir geçmişi olan Sky İnşaat müteahhitlik firması 1950’li yıllardan günümüze kadar yaptığı işlerle güven ve saygı kazanarak gelmeyi başarmıştır.

Sky inşaat, sadece konut değil ülke genelinde birçok okul, yurt, hastane, telekomünikasyon, alt yapı vb. işleri de başarıyla gerçekleştiren kurumsal bir firmadır.

İstanbul Kurtköy’de “Citylife Kurtköy” projesi ile başlayan yolculuğuna İstanbul’un en değerli ve gelişen bölgelerinden Kurtköy’de bu uzun soluklu yolculuğuna “Sky Notiva Kurtköy” projesi ile devam etmektedir.

Bizim sizlere tavsiyemiz Sky Notiva Kurtköy projesi için hızlı davranıp uygun avantajlardan faydalanın.

Daha fazla ayrıntı için Sky İnşaat website adresi: http://www.skyinsaat.com.tr/

sky inşaat resim 3

sky inşaat resim 4

sky inşaat resim 2

sky inşaat resim 1

786 total views, 5 views today

Bir yorum

  1. Kurtköyün en sağlam yapılarından biri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top