Kombi Arızaları İçin Kombitamircisi.com.tr

Hizmet bakımından her daim yanınızda bulunan kombitamircisi.com.tr günün her alanında 7/24 servis hizmeti sunmaya devam ediyor. Bizler müşterilerimizin sorunlarına kalıcı çözümler üreterek kesintisiz servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Güvenilir olmamızın yanı sıra canlı destek bakımından her zaman ön planda yerimizi alıyor. Amacımız müşterilerimize sorunsuz Kombi Servis hizmeti yaşatmak ve talepler doğrultusunda ilerlemektir.

kombitamircisi

Her işlemlerde başarılarımızı ispat etmiş ve müşterilerimizde kalıcı memnuniyeti sağlamış bulunuyoruz. Buderus Servisi, Vaillant Servisi, Baymak Servisi gibi birçok kaliteli markaların her türlü işlemlerini başarılı şekilde yapan firmamız sizlerden gelen telefonları beklemektedir. Kombi tamircisi olarak başarılarımızı her anlamda ispat ediyoruz. Siz değerli kombi kullanıcılarına istinaden başlatmış olduğumuz kampanyalar hakkında dilerseniz bilgi verelim: Kombi bakımı hemen hemen her kullanıcı yaptırmak istemektedir. Fakat genel olarak yeterli bütçe sahibi olmayan kullanıcılar bu durumu ertelemek zorunda kalıyor. Artık kombi bakımını ertelemenize gerek yok. Çünkü toplu bakım kampanyamızdan daire sakinleriniz ya da eş dostlarınızla ortak karar vererek rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz. On kombi ye %30 on ile elli kombi arasına e%35 elliyi aşkın kombi bakımlarına ise %45 e varan indirimler söz konusu olacak. Evet yanlış duymadınız artık bakımsız kalan hiçbir kombi kalmasın diye kampanyamızdan zaman geçirmeden yararlanabilirsiniz. Ayrıca gaz alarm cihazı kullanmak isteyen kullanıcılar bu cihaza sahip olarak birde kombi bakımını ücretsiz yaptırmış olacaklar. Çünkü gaz alarm cihazı taktırana kombi bakımını kombi tamircisi olarak ücretsiz yapıyoruz. Kombi bakımının önemli olduğu kadar yeterli ve iyi derecede randıman alabilmeniz için petek temizliği de önemli olmaktadır. Bu kampanyamızla artık petek temizliği yaptırarak yanında kombi bakımını da ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Önceden kombi bakımı ve petek temizliğini bir işlemler zanneden kullanıcılarımız için avantajlı bir durum haline gelmektedir. Böylelikle iki işlemi bir arada yaptırıp sadece bir işlem için ücret ödeyecekler. Bunun yanı sıra acele servis isteyen kullanıcılarımızı da unutmadık. Servisin yoğun olduğu dönemlerinde Vip servisinden faydalanarak sizlere 6 saat içerisinde servis yönlendirmesi sağlanacaktır. Bu hizmeti tercih edecek kombi kullanıcıları iki servis ücreti ödemek durumunda kalacaklar. Unutmayalım ki bu durum yalnızca servis saatleri içerisinde geçerli olacaktır. Bizler her zaman sizleri memnun etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyor olacağız. Daha fazla bilgi için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

2,252 total views, 1 views today

16 yorum

 1. Benim kombi sıcak su konusunda çok sıkıntılı. Bu bir arızamıdır bilmiyorum ama su bir sıcak akıyor bir soğuk akıyor. Lütfen bilgisi olan varsa yardımcı olsun.

 2. Eca kombi kullanıyorum altında mavi renk bir vana var ama bir türlü dönmüyor suyunu tamamlamak istiyorum nerden yapılacak bilmiyorum belkide bu vanadandır ama döndürürken kırılacak diye korkuyorum .

 3. Plotter Kağıtları

  Sitenizi inceleme fırsatı buldum! Çalışmalarınızda başarılar dilerim…
  Firmamızın sitesini ziyaret edebilir! Ürünlerimizin Fiyatları hakkında bizi arayabilirsiniz…

 4. Bizde İstanbul Anadolu yakasında kombi servisiyiz. Anadolu yakasında kombi servisi ihtiyaçlarınız bize ulaşabilirsiniz.

 5. Kombiler arıza çıkarmaz diyerek ihmal etmemek gerekli.

 6. Kombi tamircisi için internetten arama yaparak sitenizi buldum ve kombi tamircisi ihtiyacımı giderdim. Teşekkür ederim.

 7. kombi arizalari önemli her ay bakmak lazim

 8. Kombi tamircisinden gelen ustalar bütün soru ve sorunlarımı anında çözüme ulaştırdılar. profesyonel ve ekonomik çözüm ürettiğiniz için çok teşekkür ederim.

 9. Sitenizin görsel bakış açısı ve içerdiği bilgiler çok fardalı kombi ile alakalı pek bir bilgim yok ufak tepek sorunları sitenizi takip ederek kendim çözümleyebiliyorum bilgiler için çok tşkler 🙂

 10. Hizmette oldukça iyiler aynı gün gelmeleri de benim açımdan çok iyi oldu çok mütevazi ve aydınlatıcılar sağolun emekleriniz için

 11. Ailece toplu bakım yaptırmak istiyoruz en yakın ne zaman servis gönderebilirsiniz?

 12. kampanya dönemi ne zaman sona erecek yararlanmak isterim

 13. Öncelikle site sahibine teşekkür ediyorum, servis gerçekten başarılı, çağrı merkezinden teknisyenlerine kadar oldukça kibar ve profesyonel davrandılar bu yüzden şimdide servise teşekkür ediyorum.

 14. VİP Servis Olayını Güzel Ayarlamışlar 6 saat içinde dönüş Yapıyorlar.

 15. Teşekkürler uzun zamandır uygun ve iyi bi kombi servisi arıyordum

 16. Firma tanıtım yazılarınız için teşekkür ederim. Basarilarinizin devamını dilerim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top