İsim Şehir Hayvan Oyunu Artık Android’de

Geçmişten günümüze kadar her yaştaki bireylerin hatırlayacağı oyun olarak bilinen isim şehir hayvan oyununa artık android yolu ile kolayca telefon ve tabletlerinize indirerek oynayabilirsiniz. Bu oyun hatırlayacağınız üzere bir tablo üzerindeki; isim şehir hayvan eşya bitki artist sütunlarının bulunduğu ve en son sütuna da notlarınızın bulunduğu bir tablo üzerinden kolayca oynanan bir oyundur.

Alfabemizden bir tane harf seçilir ve isim şehir hayvan eşya bitki artist isimlerinin baş harfi bu seçilen harf olur. Ve eğer karşınızdaki kişi bir sütunu boş bırakır yazacak bir şey bulamaz ise onun 10 puanı da size geçer ve sizin 10 puanınız ile toplandığında size net olarak 20 puan notunuza yansımış olur. Eğer herhangi bir sütundaki bilgiyi yarıştığınız arkadaşlarınızdan biriyle aynı kelimeyi tekrarlarsanız her ikinize de puan olarak 5’er puan düşer.

Ve bu puanlarda tablonuzun sonunda yer alan not kısmına eklenir. Bu oyun aracılığı ile hem oyun oynamış olursunuz hem de eğlenirken yeni şeyler öğrenip beyin fırtınası yaşamanın keyfini çıkarırsınız. Siz de bu uygulamayı android kullanıcısıysanız kolayca indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

1,068 total views, 1 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top