Google Adsense’de Yeni Bir Güncelleme Haberi

 

Merhaba arkadaşlar. Sizin de bildiğiniz gibi Google Adsense sürekli olarak kendisini güncelleyip yeni uygulamaları aktif ediyor.

Dün akşam da Google Adsense‘den bana bir email geldi. Emailde çok yakın zamanda gerçekleştirilecek bir güncellemden bahsediliyor.

 

 

Google adsense’den gelen email

“Merhaba,

Duymuş olabileceğiniz gibi, AdSense Ödemeler sayfasında yaptığımız iyileştirmeleri kullanıma sunuyoruz. Bu iyileştirmeler, size daha iyi ve daha hızlı bir ödeme deneyimi sunmak amacıyla tasarlandı. Hesabınız, kısa bir süre içinde yeni sürüme geçirilecek.

Yeni sürüme geçişin getirdiği bir uygulama olarak, kazançlarınız, hesabınızın Ödemeler sayfasında kendi yerel para biriminizde tahakkuk etmeye başlayacaktır. Sizin için daha kolay ve pratik bir ödeme deneyimi sağlamak amacıyla yerel para biriminde raporlamaya geçtik.

Artık, performans raporlarını farklı bir para biriminde görüntülemek istemeniz durumunda raporların para birimini değiştirebilirsiniz. Raporlama para birimini değiştirmeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezini ziyaret edin (https://support.google.com/adsense/answer/139783).

Güncelleme tamamlandıktan sonra sizi bilgilendireceğiz. Bu geçiş döneminde gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

© 2014 Google Ireland Ltd, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland.

Bu zorunlu e-posta hizmet duyurusu, size AdSense ürününüzde veya hesabınızda yapılan önemli değişiklikleri bildirmek için gönderilmiştir.”

748 total views, 2 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

*

Scroll To Top