Finans Bank Enpara ile En Ucuz Krediyi Alın (Enpara Nedir?)

Arkadaşlar belki bir çoğunuz biliyorsunuz ama ben yine de bilmeyen arkadaşları bilgilendirmek maksatlı bu konuyu sizlerle paylaşıyorum.

     Enpara Nedir?

Öncelikle Enpara nedir? sorusuna bir açıklama getirmeye çalışalım. Enpara bir Finans Bank uygulamasıdır. Normal bildiğimiz bir bankadan tek farkı sadece şubelerinin olmamasıdır. Yani fiziksel olarak bir şubeye sahip değiller. Sadece internet bankacılığı mevcut ve bankamatik olarak Finans Bank ATM’lerini kullanmaktadır.

*  Enpara ile şube işlemlerini telefonla müşteri temsilcileri ile görüşerek hallediyorsunuz.

  *  Enparanın en önemli özelliği; hiçbir şekilde hiçbir bankacılık işlemine ücret kesintisi yapmamasıdır. Yani kendi Enpara hesabınızdan istediğiniz herhangi bir bankaya eft veya havale yapabilirsiniz. Bu işlemeler tamamen ücretsiz. Bu nedenle eğer sizler de internet bankacılığını çok sık kullanıyorsanız bir an evvel bir enpara hesabı açtırmanızı tavsiye ederiz.

* Kart aidatı kesinlikle ödemezsiniz.

     Enpara İle En Ucuz Kredi Anında Hesabınızda

Enpara, kredi kullanımlarında dosya masrafı, sigorta masrafı veya herhangi bir şekilde bir masraf kesintisi kesinlikle almaz. Sadece ve sadece yıllık kredi kullanım faizini uygular ve bunu alır. Başka hiçbir şekilde ekstra masraf kesintisi yapmaz.

Eğer bu söylediklerim sizlere çok uçuk geliyorsa aşağıda vermiş olduğum adresten enpara sitesini ziyaret edin ve Enpara özelliklerini kendi gözlerinizle görüp inceleyin.

http://www.finansbank.enpara.com/

1,087 total views, 2 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

*

Scroll To Top