Eski kottan nasıl cüzdan yapılır?

Çoğumuzun evlerinde kullanmadığımız, eskimiş veya çocuklarımızın giymeyip küçük gelen kot pantolonları bulunmaktadır elbette. İşte bu blue jean kot pantolonları dolaplarda saklamak yada atmak yerine basit dikiş teknikleriyle küçük cüzdanlar yaparak eski kot pantolonlarımızı kolay bir şekilde dönüştürerek kullanıma hazır hale getirebiliriz. Bu sayede küçük, sevimli ve işimize yarayan cüzdanlar elde etmiş oluruz.

Böylelikle hem eski kot pantolonları kolay bir şekilde değerlendirebilir hem siz de bu işle hobi olarak uğraşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz kolay yapılan para cüzdanlarını sevdiklerimize hediye ederek onları mutlu etmiş olur veya çocuklarınıza yaparak da onları sevindirebilirsiniz. Kolay yapımıyla elde ettiğiniz para cüzdanlarını fazla yaparak da bu işi ticarete dökerek kendinize para kazancı sağlayabilirsiniz.  Ev hanımlarının rahat bir şekilde evde kendi istedikleri zaman diliminde kolaylıkla uğraşabilecekleri bir iş yapma fikri ortaya çıkabilir.

Bu düşünce sayesinde siz de çok kolay bir şekilde eski kot pantolonlarınızı eğlenceli ve keyif alabileceğiniz bir hale getirerek hayata geri döndürebilirsiniz.

794 total views, 2 views today

Bu Konu İçin Google Aramaları:

  • kottan cuzdan yapimi (1)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

*

Scroll To Top