DMCA Nedir? Ne İşe Yarar?

Bir web sitesi tasarladınız. Bir sürü içerik eklediniz. Ya bu eklediğiniz içerikleriniz çalınırsa ne yaparsınız. İşte bu sorunu cevabı dmca da gizlidir. DMCA web sitesi içeriğinizi koruyan, çalınsa dahi onu internette arayıp bulan, bulduğunda da hangi sitedeyse içeriği yok eden bir programdır. DMCA kullanmaya başladığınız andan itibaren, web sitenizden hiç bir şey kaybolmayacak ve web sitenizin içeriği her daim korunuyor olacaktır.

Bu işlem için de programa ödeyeceğiniz meblağ sadece 99 dolardır. Web sitenizin içeriği belki  de yüz bilerce dolardır. Ama siz bu 99 dolarlık maliyetle tüm içeriğinizi korumuş olursunuz. Programı yükleyip kullanmak da oldukça basit olduğundan zahmette çekmeyeceksiniz. Zaten siz programı kurduktan sonra o bütün işleri kendi kendine görüyor. Siz rahat uykunuzu çekerken içeriğiniz emin ellerde duruyor.

Ne yapın edin DMCA programını edinin bu günlerde internetin önemi büyük içeriğiniz emeğiniz çalınmasın. Siz işinizden gücünüzden kalmayın. Üstelik emeğime yazık oldu o kadar uğraşıp yapmıştım ya da yaptırmıştım diye hayıflanmayın.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Dmca sitesinin ana sayfasına gidip sitenizi kayıt ettirebilirsiniz.

Site: http://www.dmca.com/

728 total views, 1 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top