Cep Telefonu Taksitle Nasıl Alınır?

Çoğunuzun bildiği gibi Şubat 2014 tarihi itibari ile cep telefonlarını kredi kartımızı kullanarak taksit yaptırmak yasaklanmış oldu ve artık bu tarihten itibaren hiç bir cep telefonunu kredi kartımızla taksitle alamayacağız. Dışarıdan bir gözle duruma bu şekilde baktığımızda cep telefonları için kredi kartımıza taksit yapmamız imkansız gibi görünse de cep telefonu satıcıları bu problemin çözümünü çoktan bulmuşlar.

Cep Telefonunu Nasıl Taksitle Alırım?

Peki bu yasağa rağmen cep telefonunu nasıl taksitle alabiliriz. Sizlerin de bildiği gibi bir çok elektronik mağaza kendi bünyesinde hediye kartları bulundurmaktadır. Sizler de cep telefonu almak istediğinizde almak istdiğiniz cep telefonunun tutarı kadar hediye kartı satın alacaksınız ve bu alışverişiniz de taksitle yapılacak. Çünkü hediye kartlarına taksit yapma konusunda herhangi bir yasal engel bulunmamaktadır.

Almış olduğunuz hediye kartı ile mağaza size hediye kartı tutarı değeride istediniz cep telefonunu verecektir. Kredi kartı ekstrenizde de cep telefonu  alışverişiniz değil hediye kartı alışveriş taksitleriniz görünecek. İşte bu kadar basit.

1,110 total views, 1 views today

Bu Konu İçin Google Aramaları:

  • Taksıtle telefon nasıl alınır (10)

3 yorum

  1. kredi kartsız senetlede alabilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top