Ankara Evden Eve Nakliyat

Merhaba arkadaşlar. Sizlerin de bildiği gibi taşınma olayı önemli bir konudur. Çünkü gözümüz gibi baktığımız eşyalarımızın hiçbir şekilde hasar görmemesini isteriz. Bu nedenle taşıma olayındaki en önemli faktör nakliyat firmasıdır.

Firmayı seçerken mümkün olduğu derecede hassas ve seçici olmalıyız. Peki nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz? İşte ben bu yazımda sizlere bu önemli hususta bilgiler vermek istedim.

 

   Bir nakliyat firmasında olması gereken özellikler

Nakliyat firması seçerken o firmanın aşağıdaki özelliklere sahip olması sizin için çok önemlidir. İşte bu özellikler;

1-  Öncelikle nakliyat firması gerekli tüm yetki belgelerine sahip olmalı. Belki daha önce duymadınız ama evet, bir nakliyat firması taşıma yapabilmesi için gerekli mercilerden yeterlilik belgeleri almalıdır. Bu belgelere sahip firma resmi firma demektir. Bu belgelere örnek olarak K1 ve K3 taşımacılık belgeleridir.

2-  İkinci önemli husus ise firmanın eşyalarını taşıması için gerekli teknolojik alet ve araçlara sahip olmasıdır. Örneğin bir taşıma firmasının mutlaka bir yük asansörü bulunmalıdır. Bu sayede taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı en aza inmiş olur.

3-  Taşıma işlemini yapan çalışanlar tecrübeli ve işinin ehli olmalı.

4-  Taşınan eşyalar firma tarafından sigortalanmış olmalı ki taşıma esnasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumda hasarınız sonuna kadar karşılanabilsin.

Yukarıda saydıklarım sadece başlıca önemli hususlar. Nakliyat firması ile anlaşmadan önce bu kriterleri göz önünde bulundurursanız sonrasında başınız ağrımaz.

 Tavsiye Firma

Eğer Ankara’da kaliteli bir nakliyat firması arıyorsanız bizler size Ankara evden eve nakliyat konusunda profesyonelleşmiş ve işinin ehli olan Destan Nakliyat’ı tavsiye ederiz. Bu firma yukarıda listesini yaptığımız nakliyecilik kriterlerinin tamamına sahip bir firmadır.

   Destan Nakliyat ile yapabilecekleriniz;

  • Evden eve nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Uluslar arası nakliyat
  • Ofis ve büro taşıma
  • Dershane taşıma
  • Fuar taşmacılığı
  • Ev eşyası depolama
  • Hastane taşımacılığı
  • Fabrika taşımacılığı

Firmaya ulaşım adresi; http://destannakliyat.com.tr/

destan nakliyat

766 total views, 1 views today

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


Lütfen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazınız.

Scroll To Top